Yönetim Kurulu
Dr. Gaye Neslihan Budaklı

Yönetim Kurulu Başkan YardımcısıAtatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümü mezunudur. 2015 yılında Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Ekonomisi Bölümünde yüksek lisansını, 2018 yılında da doktora programını tamamlamıştır.

2003 yılında MB Holding’de başladığı mühendislik görevini, 2018 yılı itibariyle MB Holdingin tarım iş kolundaki tüm faaliyetlerinden sorumlu Genel Müdür olarak devam ettirmektedir.

Tarım Gıda ve Hayvancılık Bakanlığı adına Tübitak-Tüsside aracılığı ile jeotermal enerjinin bütünleşmiş kullanılması konusunda çalışmayı yürütmüş, Ulusal Jeotermal Enerjili Seracılık Strateji Raporunun hazırlanmasında görev almıştır.

Akademik çalışmalarını Adnan Menderes Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Ekonomisi Bölümünde Proje Koordinatörü olarak sürdürmektedir.

2016 yılında başlayan Sera Üreticileri Ve Yatırımcıları Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği görevini, 17 Şubat 2020 tarihi itibari ile Başkan Yardımcısı olarak yürütmektedir.

2019 yılında başladığı Sosyoloji Lisans programında eğitimini halen sürdürmektedir. Tarım ve kadın istihdamı konuları ile ilgili farkındalık oluşturmaya devam eden Neslihan Budaklı’nın, birçok başarı ödüllerinin yanı sıra, ilgili yayınlanmış makaleleri bulunmakta ve aynı zamanda Sera-Bir Aktüel dergisinin Yayın Kurulu Başkanlığı görevini de yapmaktadır.