Yönetim Kurulu
Müslüm Yanmaz

Yönetim Kurulu BaşkanıDicle Üniversitesi Şanlıurfa Ziraat Fakültesi Lisans, Harran Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümünden Yüksek Lisansını tamamlamıştır. Yüksek Lisans ve Doktora eğitimlerini örtü altı sistemleri ve erkencilik üzerine almıştır.

1994-2012 yılları arasında Harran Üniversitesi’nde Öğretim Görevlisi olarak çalıştı.

1997 yılından bu yana Jeotermal enerjili Topraksız Kültür seracılık yatırımları ve Sera kurulumu, otomasyon sistemleri, Organize sera ihtisas Bölgeleri üzerindeki çalışmalarını devam ettirmektedir.

2004 yılında kurucusu olduğu GAP Seracılar Birliği Dernek Başkanlığı görevini halen sürdürmektedir.

2007 yılında Ankara’da kurulan Sera Yatırımcıları ve Üreticileri Birliği başkanlık görevini 2015 yılından itibaren halen sürdürmektedir.

Tarım, Gıda ve Hayvancılık Bakanlığı Kırsal Kalkınma Yatırımları Programlarında, Jeotermal Seracılık ve İhracatı Geliştirme kurullarında görev almıştır.

Yurt içi ve yurt dışı seracılık ve jeotermal kaynaklar konusunda yayınlanmış bilimsel makale ve yazılarının yanı sıra çeşitli kurum ve kuruluşlardan alınan girişimcilik ve başarı ödülleri de bulunmaktadır.

İş ve akademik hayatının yanı sıra spor ve siyaset alanında da aktif olan Müslüm Yanmaz Siyasi parti il yönetimi ve Ekonomik İşler Başkan Yardımcılığı, Yatırım Tetkik Komisyonu ve Tarım Komisyonu Başkanlıklarını 2012-2015 yılları arasında yürütmüştür.

Şanlıurfaspor ve Harran Üniversitesi spor kulübünde yöneticilik yapmıştır. Vema Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı olarak, seracılık ve inşaat sektörlerinde faaliyetlerine devam etmektedir.